III Drużynowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP 62 Kraków

W sobotę 3 lutego odbył się III Drużynowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP 62 w Krakowie. W tym roku Naszą Szkołę reprezentowały dwie drużyny, po jednej w każdej grupie- klasy 1-3 i klasy 4-7. Składy wyglądały następująco:

  • Klasy 1-3: Reczek Witold, Jaszewski Marcin, Ślusarczyk Adam, Jarosz Robert,
  • Klasy 4-7: Ślusarczyk Anna, Reczek Maksymilian, Brzęk Mateusz, Jarosz Julia (uczniowie klas 4).

Po emocjonujących zawodach Nasze Drużyny zajęły odpowiednio 11 i 8 miejsce.

Gratulujemy :)!

Strony turniejowe:

Drużynowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP 62 Kraków – klasy I-III

Drużynowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP 62 Kraków – klasy IV-VII

Zdjęcia

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status