Małopolscy Mistrzowie Szachów- zawody finałowe.

We wtorek 20 listopada reprezentacja Naszej Szkoły udała się Muzeum Armii Krajowe w Krakowie na Turniej Finałowy projektu „Małopolscy Mistrzowie Szachów”. Były to zawody drużynowe dla uczniów szkół podstawowych, którzy posiadają maksymalnie IV kategorię szachową i nie posiadają rankingu FIDE. Naszą Szkołę reprezentowali: Robert Jarosz, Jakub Smoszna, Marcin Jaszewski, Anna Janowska- dokładnie w takim samym składzie we wrześniu zajęliśmy II miejsce w zawodach powiatowych.

Na rozpoczęciu zawodów obecni byli: Prezes Małopolskiego Związku Szachowego Pan Jan Kusina, (z którym uczniowie zrobili sobie zdjęcie przed zawodami), a także Dyrektor Muzeum P. Joanna Mrowiec.

Po zaciętej rywalizacji Nasza Szkoła zajęła 11 miejsce w województwie, a Kuba Smoszna 4 miejsce na II szachownicy (przy jednakowej ilości punktów decydowało wyższe miejsce drużyny).

Po zakończeniu ostatniej rundy wszyscy uczestnicy mieli możliwość bezpłatnie zwiedzić muzeum z przewodnikiem.

Na uroczystym zakończeniu zawodów obecny był Prezes Polskiego Związku Szachowego GM Radosław Jedynak.

Wyniki: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/tdr_7030/results.html?l=pl&tb=202_

Gratulujemy:)!

GALERIA ZDJĘĆ

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status