OLIMPIADA GIMNASTYCZNA

W  dniu 13.06.2017r. w Szkole Podstawowej w Dobczycach odbyła się Olimpiada Gimnastyczna. Naszą szkołę reprezentowało czworo zawodników- Kinga Kacprzak, Julia Jarosz, Dominika Orłowska oraz  Krzysztof Remus.  Kinga oraz Krzyś wywalczyli srebrny medal w swoich kategoriach wiekowych, natomiast Julka i Dominika uplasowały się tuż za podium. W tym roku nasi gimnastycy powtórzyli ubiegłoroczny sukces i wywalczyli złoto dla naszej szkoły. Dodatkowo w części artystycznej wystąpiła Kinga ze swoim układem akrobatycznym ze skakanką.
Serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy do galerii zdjęć

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status