Sukcesy naszych Piłkarzy !

W minionych dniach nasza Szkoła święciła duże sukcesy sportowe a dokładnie w Piłce Nożnej Chłopców. Najpierw 22 października w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej na szczeblu gminnym po emocjonujących zwycięstwach zajęli fantastyczne 2 miejsce dające przepustkę do finałów Powiatu Wielickiego ulegając tylko Szkole Sportowej SMS Wieliczka. Nasi zawodnicy w finale Powiatu Wielickiego ostatecznie zmagania kończą na 6 miejscu co jest genialnym rezultatem.
Skład naszej drużyny :
1. Batóg Bartłomiej
2. Mateusz Kacprzak
3. Dawid Staśko
4. Igor Dubiel
5. Wojtek Raj
6. Dominik Gumuła
7. Mateusz Kania
8. Olaf Remus
Wartym dodania jest fakt, iż nasz zawodnik Dawid Staśko w rozgrywkach gminnych zdobył największą ilość bramek w ilości 8 !

Gratulujemy naszym Chłopcom i Życzymy dalszych sukcesów 😊

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status