Szóste miejsce w Gminie naszych tenisistów stołowych!

Dnia 14.11.2018 reprezentanci naszej szkoły – Mateusz Kacprzak i Leon Mazanek (obaj z klasy VII) – dzień po sukcesie, jakim był historyczny awans na wojewódzkie zawody w Badmintona, rywalizowali w gminnych rozgrywkach tenisa stołowego .
Na niniejszych zawodach naszym łupem padły tylko dwa sety i niestety było to za mało, aby liczyć się w walce o medale. Nasi zawodnicy zajęli ostatecznie 6 miejsce.
Ps. Nasza Szkoła zaopatrzyła się w tym tygodniu w dwa nowe stoły do tenisa stołowego więc miejmy nadzieję, że niedługo i w tej dziedzinie sportu będziemy odnosili sukcesy!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status