V miejsce w zawodach powiatowych

Dzisiaj reprezentacja Naszej Szkoły w składzie (w podanej kolejności): Jasiu Galiak (2b), Witek Reczek (2b), Sebastian Zgud (2b) i Ania Ślusarczyk (3c) brała udział w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Wielickiego Szkół Podstawowych w szachach. Po bardzo ciekawych i pełnych walki zawodach nasz drużyna zajęła wysokie V miejsce ustępując m.in. bardzo mocnym Szkołom z Podłęża i Staniątek.

Nasz drużyna była jedną z czterech które nie „pauzowały” w czasie zawodów 🙂

Były to już drugie zawody w tym tygodniu. Dwa dni temu drużyna w tym samym składzie zajęła III miejsce na etapie Gminnym tych zawodów. Jest to także dobry prognostyk na kolejne lata, ponieważ średnia wieku naszej drużyny była najniższa (spośród tych które startowały).

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Wyniki:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/tdr_6647/

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Wielickiego SP w Szachach

17 new photos · Album by Galeria Szkoła Podstawowa w Sierczy

Więcej: goo.gl/photos/GDaE8MRHZwpSzH5V8

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status