Finał Wojewódzkiego XLIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym_Siercza_2022

11 maja grupa młodsza, a 12 maja 2022r. grupa starsza reprezentowały naszą szkołę i powiat wielicki w Finale Wojewódzkim XLIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Turniej BRD składał się z kilku niełatwych konkurencji wymagających zarówno dużej wiedzy ogólnej, sprawności fizycznej na torze oraz znajomości przepisów w praktycznym poruszaniu się po miasteczku ruchu drogowego. Dodatkowo obie drużyny musiały wykazać się znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w praktyce.

Zawodnicy spisali się bardzo dobrze. W jednych dyscyplinach mieli bardzo wysokie noty, nawet pierwsze miejsca, liczy się natomiast wynik końcowy całej drużyny. Czasami małe potknięcie miało duży wpływ na wynik końcowy.
Dla dzieci był to ogromny wysiłek emocjonalny i rywalizacja z najlepszymi drużynami z powiatów.
Na 21 drużyn reprezentujących poszczególne powiaty w etapie wojewódzkim BRD drużyna młodsza wywalczyła 16 miejsce oraz 3 miejsce z pierwszej pomocy przedmedycznej.
Grupa starsza kolejnego dnia wywalczyła 19 miejsce na 21 drużyn oraz 2 miejsce z pierwszej pomocy przedmedycznej.
Serdecznie gratulujemy obu drużynom za reprezentowanie naszej szkoły i powiatu na bardzo wysokim poziomie.

Życzymy kolejnych sukcesów w przyszłym roku.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status