SPOTKANIE Z PANIĄ POLICJANT – Odblaskowa Szkoła

Dla uczniów z klas I – V oraz z uczniów z oddziału przedszkolnego jedna z dzisiejszych lekcji miała niecodzienny charakter, bowiem została poprowadzona przez specjalnego gościa, czyli panią Agnieszkę Trawińską, funkcjonariuszkę Komendy Powiatowej w Wieliczce, która przypomniała wszystkim zebranym, jakie są zasady ruchu drogowego dla pieszych i kierujących rowerami.
Nasi uczniowie uważnie słuchali wykładu pani policjant oraz wykazali się niemałą wiedzą na temat zasad ruchu drogowego. Z ust prowadzącej spotkanie padło wiele cennych rad oraz opowieści „z życia wziętych”, które uczniowie poznali ku przestrodze.
Pamiętajmy, by nosić odblaski, gdyż zwiększają one pięciokrotnie nasze bezpieczeństwo na drodze. A jak głoszą statystyki, najwięcej wypadków zdarza się w promieniu pięciu kilometrów od domu! Czasem to sekundy decydują o naszym zdrowiu, a nawet życiu!

I miejsce – Alicja Fryźlewicz,
II miejsce – Adam Gawor,
III miejsce – Gabriela Grodecka, Julia Jarosz, Kacper Cholewa, Mateusz Krzemiński.

Gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie, a zwłaszcza zwycięzcom!

A pani funkcjonariusz dziękujemy za ważną lekcję na temat rzeczy najwyższej wagi, czyli naszego bezpieczeństwa.

Zapraszamy do galerii zdjęć 🙂

Spotkanie z Panią Policjant

Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym