Atrakcje – X Jubileuszowy Festyn Rodzinny

Jak co roku zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w niezwykłej imprezie zorganizowanej z myślą o całej rodzinie. Już po raz dziesiąty tereny Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Sierczy otworzą się na wszystkich tych, którzy pragną celebrować małe i duże przyjemności płynące ze wspólnego spędzania czasu.

Jubileuszowy festyn, pod hasłem “Rodzinnie, zdrowo i sportowo”, przyniesie nie lada atrakcje.
Jeszcze przed południem uzdolnieni szachiści rozpoczną VIII Turniej Szachowy im. Królowej Jadwigi i udowodnią wszystkim niedowiarkom, że dzisiejsza młodzież uwielbia tę królewską grę. Dalszy przypływ pozytywnych emocji gwarantuje mecz siatkówki, podczas którego na przeciwko siebie staną rodzice i pracownicy naszej szkoły. Ducha pozytywnej rywalizacji wzbudzi także we wszystkich Mini Turniej Rodzinny oraz losowanie nagród. A gdyby komuś z tych emocji zaschło w gardle lub zaburczało w brzuchu będzie mógł skorzystać z licznych stoisk z jedzeniem i napojami oraz skosztować Sierczańskiego Jadła – domowych ciast i świeżo wyciskanych soków z warzyw i owoców. Najmłodszych planujemy zachwycić dmuchanymi zamkami, możliwością pomalowania twarzy w bajkowe wzory, słodką i lepką watą cukrową oraz lodami.

Na scenie będzie jak zwykle pełno i kolorowo. Czas umilać nam będą występy przedszkolaków, klasy I oraz niecodzienny pokaz talentów. A pod wieczór rozpocznie się z dawna wyczekiwana… zabawa taneczna, w czasie której będzie można zrzucić z barków wszelkie problemy dnia codziennego. Ponadto specjalnie dla fanów piłki nożnej po raz pierwszy otworzymy rodzinną strefę kibica umożliwiając, w ramach pokazu zamkniętego,  obejrzenie rozgrywanego w tym czasie meczu. Tak zdrowo, rodzinnie i sportowo, jeszcze nie było.

spsiercza-plakat-festyn