Drążenie miasta- III miejsce

W sobotę 27 stycznia Reprezentacja Naszej Szkoły zajęła III miejsce w drużynowym turnieju szachowym „Drążenie miasta”. Turniej rozgrywany był w Muzeum w Podziemiach Rynku w Krakowie i skierowany był do uczniów klas 1-3. Każda drużyna składała się z 4 zawodników. Wszystkie drużyny zagrały po 5 meczów. Nasi reprezentacji 2 mecze wygrali, 2 zremisowali i jeden przegrali.  Po przegranej w czwartej rundzie 1:3 (z późniejszą zwycięską drużyną) szanse na „pudło” były już bardzo małe, jednak nasi zawodnicy postanowili wszystkich zaskoczyć i w ostatniej partii wygrali 4:0 co ostatecznie pozwoliło zająć im III miejsce :)!

Jest to kolejny sukces szachowy naszych uczniów!

Skład drużyny:

  • Smoszna Jakub,
  • Reczek Witold (5 punktów w 5 partiach),
  • Jarosz Robert,
  • Michalski Jan.

Wyniki:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/tdr_7458/final_standings_teams&5.html

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!