Świetny Występ okraszony wielkim sukcesem, SP Siercza = Badminton!!!

W piątek 8 listopada w Podstolicach odbyły się kolejne zawody w Badmintona. Tym razem w Igrzyskach Dzieci naszą szkołę reprezentowali chłopcy. Napisać, że poszło im świetnie to tak jak by nic nie napisać. Nasza drużyna po rozegraniu 5 nieziemsko wyczerpujących meczach zajęła 2 miejsce co daje przepustkę do zawodów Powiatowych, które odbędą się 21.11.2019 r. w Niepołomicach. W meczu o 2 miejsce nasza reprezentacja pokonała SP Koźmice Wielkie 3:0 i udanie zrewanżowaliśmy się za nieznaczną przegraną w początkowej fazie zawodów 2:3. Warto podkreślić, że organizatorzy zadbali też o odpowiednie uhonorowanie odzyskania przez nasz kraj niepodległości i o godz. 11:11 zawody zostały przerwane a z głośników na sali zabrzmiał hymn, który wspólnie mogliśmy odśpiewać.
Gratulujemy naszym zawodnikom: Jan Galiak (5b) Kacper Cholewa (6c) Adam Gawor (6c)