I miejsca w powiatowym Turnieju BRD – SP Siercza – 21.04.2022

Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbyły się 21 kwietnia 2022 roku – pierwsza część  turnieju przeprowadzona została w „Solnym Mieście” a kolejna, na terenie Miasteczka Ruchu Rowerowego w Wieliczce. W obu grupach wiekowych  I miejsce zdobyły nasze drużyny, zdobywając tym samym prawo do reprezentowania powiatu wielickiego podczas wojewódzkiego turnieju BRD.

Wyniki drużynowe:

  • grupa pierwsza (uczniowie w wieku 10-12 lat):

I miejsce: SP w Sierczy (drużyna w składzie: Zuzanna Zabłocka, Natalia Kaczor, Kacper Donizak, Adam Ślusarczyk),

II miejsce: SP nr 3 w Wieliczce 

III miejsce: SP w Biskupicach 

  • grupa druga, uczniowie najstarszych klas:

I miejsce: SP w Sierczy (drużyna w składzie: Maja Półtorak, Marcin Gontarz, Marcin Jaszewski),

II miejsce: SP nr 3 w Wieliczce,

III miejsce: SP nr 4 w Wieliczce.

Uczestnicy zawodów oceniani byli również indywidualnie.

Laureaci BRD 2022 w tej kategorii to,
w grupie młodszej: Kacper Donizak (SP w Sierczy) zdobył II miejsce
w grupie starszej: Marcin Gontarz (SP w Sierczy) II miejsce, a Maja Półtorak (SP w Sierczy) III miejsce.

Obie nasze drużyny zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego i będą reprezentować powiat wielicki na szczeblu regionalnym, podczas turnieju rozgrywanego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Mikluszowicach w dniach 11 maja – grupa młodsza i 12 maja 2022r. – grupa starsza.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz laureatom tegorocznego turnieju BRD – Brawo!!!.
Życzymy powodzenia w kolejnym znacznie trudniejszym etapie wojewódzkim. 

Koordynator: Marta Giza-Balawajder

Więcej informacji na stronie Dziennik Polski 24

Wcześniejsze informacje

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status