Zakończenie Roku Szkolnego w Klasach 1-3!

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele,
Za nami kolejny wyjątkowy rok szkolny pełen nauki, zabawy i wspaniałych wspomnień! 🎉 Dziś uczniowie klas 1-3 zakończyli swoją edukacyjną przygodę na kolejny etap. To był rok pełen wyzwań, ale również sukcesów, zarówno tych małych, jak i dużych.
Dziękujemy naszym cudownym nauczycielom za ich zaangażowanie, cierpliwość i kreatywność. Wasza praca jest bezcenna! 🌟 Rodzicom dziękujemy za wsparcie i współpracę. Razem tworzymy środowisko, w którym nasze dzieci mogą się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności.
Największe gratulacje należą się jednak naszym uczniom! 👏 Każdy z Was zrobił ogromne postępy i jesteśmy z Was bardzo dumni. Teraz czas na zasłużony odpoczynek, zabawę i letnie przygody. 🌞
Życzymy Wam wszystkim wspaniałych wakacji pełnych radości, słońca i niezapomnianych chwil. Do zobaczenia we wrześniu, gotowi na nowe wyzwania!🎓📖🌈
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status