SKT PIECHUREK

W dniu 19.112016 (sobota)  SKT „Piechurek” organizuje wycieczkę dla uczniów szkoły (oraz w miarę wolnych miejsc dla innych osób) na Lubań (1211m.n.p.m) w Gorcach. Zbiórka pod szkołą 6.50 – wyjazd o godz. 7.00.

Powrót około 17.00. W programie : zwiedzanie gotyckiego kościoła św. Marcina z XV w. w Grywałdzie, wyjście na Lubań zielonym szlakiem ( wieża widokowa), zejście niebieskim szlakiem do miejscowości Kluszkowce. Koszt wycieczki 30 zł. Wszyscy uczestnicy powinni mieć latarki ze względu na porę roku. Proszę również zaopatrzyć dzieci w prowiant na cały dzień ( gorąca herbata, kanapki), oraz spodnie i buty do przebrania (na trasie nie ma schroniska). Zapisy i wpłaty: klasy 1 – 3 u Pani Małgorzaty Wiśniewskiej oraz klasy 4 – 6 u Pani Renaty Łanoszki do poniedziałku 14.11.2016 . Po tym terminie wpisywane są osoby z listy rezerwowej. Wycieczka do jaskiń w Dolinie Kościeliskiej zostanie zrealizowana na wiosnę (kwiecień, maj).

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status