Zapisy do świetlicy szkolnej 2019/2020

Zapisy do świetlicy szkolnej na rok 2019/20

Szanowni Państwo, informujemy, że ruszają zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2019/2020. Kartę zapisu można pobrać ze strony internetowej szkoły lub z zakładki:  Dla Ucznia-> Świetlica -> Dokumenty świetlicy. Wydrukowane karty dostępne są również w sekretariacie. Wypełnioną kartę należy oddać do sekretariatu, do dnia 31.05.2019 r. Każde dziecko musi być zapisane na oddzielnej karcie.

Bardzo prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi zapisami karty, z regulaminem i procedurami świetlicy oraz o wypełnienie karty zapisu  we wszystkich wymaganych polach, gdyż jest to niezbędne do dalszego postępowania zapisowego.

Przypominamy też o konieczności złożenia nowych upoważnień do odbioru dziecka ze świetlicy oraz nowych oświadczeń o samodzielnych wyjściach, na kolejny rok szkolny, gdyż złożone w tym roku upoważnienia i oświadczenia tracą ważność z dniem 21.06. 2019 r.

Serdecznie zapraszamy, wychowawcy świetlicy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status