Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce

W ubiegłym tygodniu uczniowie naszej szkoły brali udział w rozgrywkach Gminnych w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej.

19 listopada do boju ruszyły nasze uczennice z klas 7-8. Po emocjonujących meczach, zwłaszcza z reprezentacją szkoły z Gorzkowa zajęły 8 miejsce w Gminie.

22 listopada młodsze koleżanki z klas 4-6 również wzięły udział w rozgrywkach. Stoczyły emocjonujące pojedynki z rówieśniczkami z innych szkół z naszej gminy kończąc rywalizację na 7 miejscu.

23 listopada uczennicą z naszej szkoły pozazdrościli chłopcy z klas 4-6 i wyruszyli sprawdzić swoje umiejętności na tle innych szkół z naszej gminy. Po rewelacyjnej grze zajęli 5 miejsce w gminie.

Uczniom naszej szkoły serdecznie gratulujemy. Zdobyli sporo doświadczenia, które na pewno będzie skutkować w przyszłości !!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status