„Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!” w naszej szkole

W tym roku Dzień Bezpiecznego Internetu przypadł na dzień 9 lutego 2021r. DBI ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu.
Podczas obchodów DBI chcieliśmy zwrócić uwagę na rolę każdego użytkownika internetu w budowanie bezpiecznego i przyjaznego środowiska online. Każdy z nas ponosi odpowiedzialność za to, co robi w sieci i w jaki sposób z niej korzysta.
Uczniowie naszej szkoły z klas V-VIII w związku z obchodami Dnia Bezpiecznego Internetu „Działajmy razem” przygotowali plakaty i prezentacje, quizy.

Poniżej prezentacja wybranych prac uczniów z klas VI.
Zapraszamy do oglądania prac 🙂

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status