Wiosenne wycieczki II b

29 V 2018 odbyła się całodniowa wycieczka klasy II b do Zawoi. Podczas zabawy u podnóża Babiej Góry uczniowie rozwijali orientację w terenie i umiejętność współpracy. Dzięki rozwiązanym zagadkom oraz odgadniętym hasłom zgromadzili wiele informacji o zawojskiej przyrodzie i folklorze, a następnie dotarli do ukrytego skarbu – nagrody dla wszystkich. Potem wzięli udział w zajęciach z rękodzieła – mieli okazję spróbować dawnej techniki malarstwa konturowego, a namalowany na szkle obrazek otrzymali jako pamiątkę. Po pysznym obiedzie zwiedzili Wystawę Stałą Babiogórskiego Parku Narodowego, pogłębiając wiedzę o walorach przyrodniczych i kulturowych regionu. Największą atrakcją była jednak dla nich wizyta w Zawojskim ZOO – Park Czarnego Daniela, gdzie samodzielnie mogli karmić zwierzęta.

17 V 2018 II b zwiedzała Ogród Botaniczny w Krakowie. Pogoda nie dopisała, ale humory tak – dzieci wróciły zmoczone, lecz zadowolone z zakupionymi roślinkami.

5 VI 2018 z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy II b uczestniczyli we wspólnej zabawie w Parku Trampolin. Dawno się tak nie wyskakali, więc przydatne były podkoszulki na zmianę:)

11 VI 2018 dzieci z II b wzięły udział w wycieczce integracyjnej klas I-III. Tym razem udało się uciec przed deszczem do Puszczy Niepołomickiej:) W pięknych okolicznościach przyrody odbywały się wspólne zabawy i posiłek.

Link do galerii zdjęć klasy IIb – Zapraszamy!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status