Konkurs matematyczno- sportowy

Dzisiaj w solnym mieście odbył się Gminny Konkurs Matematyczno-Sportowy „Sokół Wieliczka”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas: IV, V i VI, w składach:
Klasa IV- Katarzyna Drąg, Natalia Habel, Szymon Gumulec i Piotr Nawalany, klasa V- Wiktoria Biłos, Emilia Grochal, Weronika Tatara i Julia Wróbel, klasa VI- Gabriela Baltaza, Agnieszka Mól, Aleksandra Surówka i Kacper Mączka.
Nasi uczniowi odnieśli bardzo dobry wynik- klasa VI zdobyła pierwsze miejsce, klasa V zajęła drugie miejsce, a klasa IV zajęła VI miejsce. W każdej kategorii było 13 drużyn reprezentujących szkoły z naszej Gminy.
Wszystkim uczniom GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów

no images were found

 

Dodaj komentarz

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status