Dzień dobry,

nazywam się Aneta Spisak i jestem nowym pedagogiem szkolnym. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Filozoficzno-Pedagogicznej „Ignatianum” w Krakowie ( kierunek: pedagogika, specjalność społeczno-opiekuńcza), w bieżącym roku uzyskałam uprawnienia oligofrenopedagoga.

Drodzy Uczniowie!

Nowy rok szkolny przyniósł zmiany- oto jestem! Jeszcze się nie znamy, ale mam nadzieję, że niedługo się to zmieni. Drzwi mojego gabinetu są dla Was zawsze otwarte, musicie jednak włożyć trochę wysiłku i znaleźć mój nowy pokój :-). Chętnie Was wysłucham, ilekroć będziecie mieli jakiś problem lub będziecie potrzebowali rozmowy, rady i wsparcia.

Wasza Pani Pedagog

Szanowni Rodzice!

Czas edukacji dziecka jest dla rodzica momentem pełnym emocji, licznych niepokojów i wątpliwości. Są one wpisane w rodzicielstwo, ale warto w trudnych sytuacjach prosić o pomoc. Jestem do Państwa dyspozycji i służę pomocą w poszukiwaniu jak najlepszych rozwiązań.

mgr Aneta Spisak,
pedagog szkolny