Pedagog szkolny:
Aneta Spisak – absolwentka Wyższej Szkoły Filozoficzno-Pedagogicznej „Ignatianum” w Krakowie ( kierunek: pedagogika, specjalność społeczno-opiekuńcza), ukończyła studia podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki a także doradztwa zawodowego i przedsiębiorczości.

Drodzy Uczniowie!
Drzwi mojego gabinetu są dla Was zawsze otwarte. Chętnie Was wysłucham, ilekroć będziecie mieli jakiś problem lub będziecie potrzebowali rozmowy, rady i wsparcia.

Szanowni Rodzice!
Czas edukacji dziecka jest dla rodzica momentem pełnym emocji, licznych niepokojów i wątpliwości. Są one wpisane w rodzicielstwo, ale warto w trudnych sytuacjach prosić o pomoc. Jestem do Państwa dyspozycji i służę pomocą w poszukiwaniu jak najlepszych rozwiązań.

Godziny pracy pedagoga szkolnego:

poniedziałek: 10:30 – 16:00
wtorek: 8:00 – 13:00
środa: 11:30 – 16:00
czwartek: 8:45 – 12:30
piątek: 8:00 – 12:00

W razie potrzeby spotkania poza ustalonymi godzinami pracy proszę o kontakt z sekretariatem lub za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Aktualności 2018/2019

Jak się uczyć

Rok 2017/2018:

Dzień Dawcy 2018
Akcja „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”
Konkurs „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”
Reportaż „Bezpieczny Internet” TVP Kraków
Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

Spotkanie „Bezpieczny Internet”
Promowanie zdrowego stylu życia i właściwego odżywiania
Akcja Fundacji Dziewczynka z Zapałkami – Zbiórka Pluszaków
Akcja „Cytryna”