Dzień dobry,

nazywam się Aneta Spisak i jestem nowym pedagogiem szkolnym. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Filozoficzno-Pedagogicznej „Ignatianum” w Krakowie ( kierunek: pedagogika, specjalność społeczno-opiekuńcza), w bieżącym roku uzyskałam uprawnienia oligofrenopedagoga.

Drodzy Uczniowie!

Nowy rok szkolny przyniósł zmiany- oto jestem! Jeszcze się nie znamy, ale mam nadzieję, że niedługo się to zmieni. Drzwi mojego gabinetu są dla Was zawsze otwarte, musicie jednak włożyć trochę wysiłku i znaleźć mój nowy pokój :-). Chętnie Was wysłucham, ilekroć będziecie mieli jakiś problem lub będziecie potrzebowali rozmowy, rady i wsparcia.

Wasza Pani Pedagog

Szanowni Rodzice!

Czas edukacji dziecka jest dla rodzica momentem pełnym emocji, licznych niepokojów i wątpliwości. Są one wpisane w rodzicielstwo, ale warto w trudnych sytuacjach prosić o pomoc. Jestem do Państwa dyspozycji i służę pomocą w poszukiwaniu jak najlepszych rozwiązań.

mgr Aneta Spisak,
pedagog szkolny

Aktualności 2017/2018:

Dzień Dawcy 2018
Akcja „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”
Konkurs „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”
Reportaż „Bezpieczny Internet” TVP Kraków
Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

Spotkanie „Bezpieczny Internet”
Promowanie zdrowego stylu życia i właściwego odżywiania
Akcja Fundacji Dziewczynka z Zapałkami – Zbiórka Pluszaków
Akcja „Cytryna”